Gjuhë
Shpalljet / Pub

POSKY Boeing 757-300 Thomas Cook FSX

HOT
Size 32.08 MB
Downloads 35 382
Krijuar 09-09-2010 02: 00: 00
Ndryshuar 24-02-2013 21: 16: 19
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
Jo testuar DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli

Boeing 757-300 Kompania Complete "Thomas Cook" me tingujt doganore dhe 3D kabinë (VC). Modeli Visual të kualitetit të lartë.

Shkarko

Shpalljet / Pub