Gjuhë

POSKY Boeing 757-300 Thomas Cook FSX

HOT
Size 32.08 MB
Downloads 38 058
Krijuar 09-09-2010 02: 00: 00
Ndryshuar 24-02-2013 21: 16: 19
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Project OpenSky i jashtëm http://www.projectopensky.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition Nuk është testuar DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Boeing 757-300 Kompania Complete "Thomas Cook" me tingujt doganore dhe 3D kabinë (VC). Modeli Visual të kualitetit të lartë.
POSKY Boeing 757-300 Thomas Cook FSX Shkarko
Gjuhë