Gjuhë

Posky Boeing 737-800 Mirë Airways FSX

HOT
Size 15.48 MB
Downloads 13 493
Krijuar 29-04-2011 04: 29: 08
Ndryshuar 07-06-2012 00: 42: 13
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Projet Open Sky - repaints nga He Lingyuan i jashtëm http://www.freeskyproject.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Dockpit
Super Boeing 737-800 duke përdorur default FSX kabinë virtuale dhe modelin 3D nga Posky (Tani pagesë Project Sky), rilyej Okey Airways kompani të vogël kineze zgjerohet (si pjesa tjetër e Kinës për këtë çështje), kjo shtesë është shumë i mirë, të bëjë harroni të lexoni udhëzimet
Posky Boeing 737-800 Mirë Airways FSX Shkarko
Gjuhë