Gjuhë

& NbspPosky Boeing 737-800 Mirë Airways FSX

HOT
autor Projet Open Sky - repaints nga He Lingyuan i jashtëm http://www.freeskyproject.com
Size 15.48 MB
Downloads 12 983
Krijuar 29-04-2011 04: 29: 08
Ndryshuar 07-06-2012 00: 42: 13
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam EditionDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Super Boeing 737-800 duke përdorur default FSX kabinë virtuale dhe modelin 3D nga Posky (Tani pagesë Project Sky), rilyej Okey Airways kompani të vogël kineze zgjerohet (si pjesa tjetër e Kinës për këtë çështje), kjo shtesë është shumë i mirë, të bëjë harroni të lexoni udhëzimet

Shkarko

Gjuhë