Gjuhë

& NbspBoeing 727-200 avancuar FSX SP2

HOT
autor Thomas Ruth, Duisburg, Germany
Size 26.74 MB
Downloads 39 285
Krijuar 29-05-2011 22: 34: 18
Ndryshuar 07-06-2012 00: 41: 49
Liçensë freeware i jashtëm
   FSX Acceleration ose SP2 & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Boeing 727-200 (Pax dhe së mallrave) avancuara version të lindjes për FSX SP2 dhe përshpejtimin. Vjen me një panel 2D dhe kabinë virtuale plus një QMF që punon! Përfshin dy repaints: Pacific Air Express eflp ADVA RSBK (INS) dhe Hapag (MFK). compatible multiplayer by default. Gjithashtu përfshin shumë më të reja. Lexoni manual.

Boeing 727 ishte për një kohë shumë të gjatë, në të gjithë botën më popullor i linjës ajrore. 727 fluturoi për herë të parë në 1963.

Dizajni i 727 ishte rezultat i një kompromisi ndërmjet United Airlines, American Airlines dhe Lindore Airlines në konfigurimin e pasardhës i Boeing 707. United Airlines kërkuar një katër për fluturimet e saj në aeroportet në pikat më të larta, veçanërisht shpërndarës saj International Airport Stapleton. American Airlines kërkuar një avion me dy motor për arsye të efikasitetit. Eastern Airlines është duke shpresuar për një motor të tretë për fluturimet e saj në Karaibe. Së fundi, tre linjat ajrore ranë dakord për një trijet. Kështu lindi 727.

Shkarko

Gjuhë