Gjuhë
Shpalljet / Pub

FSP Boeing 747-400LCF Dreamlifter FSX

HOT

Boeing 747 Large Cargo së mallrave (e LCF), edhe me nofkën Dreamlifter është modifikuar Boeing 747-400 përdorur për të transportuar dhe pjesët e avionit nga furnizuesit e ndryshme për Boeing. Ajo është e ngjashme me Airbus A300-600ST tha "Beluga".

Superb add-on për FSX e cilësi të jashtëzakonshme! Kjo paketë përfshin modelin e 3D me shumë pjesë të lëvizshme, duke përfshirë automjete të shërbimeve (shih fotot), përdorni panelin "Posky Utility" për të hyrë në të gjitha animacione. Përfshin custom tingëllon nga një e vërtetë 747-400, një kabinë virtuale dhe 2D (default FSX) përshtatur për këtë version, efekte speciale, ndriçimi natën etj .. Ju lutemi lexoni udhëzimet për më shumë infos

Size 27 MB
Downloads 23 116
Krijuar 30-05-2011 11: 20: 07
Ndryshuar 07-06-2012 00: 41: 06
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli
Shkarko

Shpalljet / Pub