Gjuhë

& NbspPOSKY Boeing B737-900 Alaska Airlines FSX

HOT
autor Projekti Open Sky përditësuar nga Kevin McDermott i jashtëm http://www.freeskyproject.com/
Size 44.5 MB
Downloads 27 945
Krijuar 02-01-2012 05: 43: 17
Ndryshuar 07-06-2012 00: 40: 28
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam EditionDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Gjenerata e re (737NG) e pajisur me CFM56-7B dhe një kabinë ultra-moderne të gjitha-digital.
Tashmë më shumë se 1200 njësi të këtij brezi janë prodhuar.

Ngjyrat e Alaska Airlines, një linjë ajrore të SHBA. Ajo operon fluturime vendore dhe ndërkombëtare në Amerikën e Veriut nga shpërndarës të tij në Aeroportin Ndërkombëtar Airport Seattle-Tacoma International, Anchorage Ted Stevens, Aeroporti Ndërkombëtar Portland dhe Aeroportit Ndërkombëtar të Los Angeles. Ajo është e bazuar në Seattle, Washington Shtetet e Bashkuara.

Përfshin tinguj të bukur, efekte, FSX 737 paracaktuar kabinë virtuale me përmirësime. Provuar atë!

Shkarko

Gjuhë