Gjuhë

Boeing B737-823 avancuar VC FSX & P3D

HOT
Size 85.5 MB
Downloads 114 146
Krijuar 03-10-2012 21: 53: 58
Ndryshuar 15-10-2012 23: 06: 49
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, FSRepaintsGER, Adam Murphy, Rikoooo i jashtëm http://www.freeskyproject.com/
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Superb Boeing 737-800 me kabinë të avancuar virtuale ndryshuar nga Alejandro Rojas Lucena (Alrot). Përditësimi VC ofron karakteristika të reja në krahasim me default FSX përfshirë wipers që punojnë (right click të miut për të kaluar) me një efekt shi. Switches për LCD, EICAS, PFD, MFT, Autobrake, duke hapur dritaret pilotët, dritat kabina, realiste MFK, alarm sistemin e afërsisë (GPWS), textures natës më realiste. Modeli ka textures me rezolucion të lartë, krahë dinamike flexing, porosi tinguj etj .. Kjo është një seri të plotë!

Gjithashtu përfshin 14 textures definicion të lartë dhe një repaints paketë nga ekipi gjermanFSRepaintsGER.

American Airlines, NOKAIR, Rayanair, Tuifly D-AHFK 'Hannover 96', Tuifly D-AHFZ 'GlücksbringAir', Air Berlin D-ABKJ, 'winglets vjetër pikturuar "Air Berlin D-ABKI, Air Berlin Turqi TC-IZC, XL Airways Gjermani D-AXLD 'gjemb tuifly', XL Airways Germany D-bosht 'sunweb', XL Airways Germany D-bosht (e vjetër), XL Airways Germany D-AXLI "Oger Tours ', XL Airways Germany D-AXLJ, XL Airways Germany D-AXLF 'Schauinsland Reisen ".737 VC Funksioni Alrot
Boeing B737-823 avancuar VC FSX & P3D Shkarko
Gjuhë