Gjuhë

TDS Boeing 737-700 American Airlines FSX & P3D

HOT
Size 81.4 MB
Downloads 94 237
Krijuar 29-09-2013 19: 16: 07
Ndryshuar 30-05-2015 19: 00: 38
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: TDS, Alejandro Rojas Lucena, rilyej nga G Catena, ripaketoi nga Chris Evans
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Superb Boeing 737-700 në ngjyrat e American Airlines për FSX & P3D (modeli nga Tenkuu Developpers Studio), paketë të plotë me tokën shërbimeve (autobus, mallrave, shkallët, karburantit, animacione), kabinë virtuale është 737 avancuar nga Alejandro Rojas Lucena, dhe të përkryer përputhen me këtë model.

VC ka animuar wipers (right click mbi kaloni) me një efekt shi. Switches për LCD, EICAS, PFD, MFT, Autobrake, pilotët e hapur dritare. çelsin lehta kabina, FMC reale, Sistemi Afërsia Warning (GPWS), VC textures natës më realiste. Përfshirë porosi tingëllon. Lexoni dokumentacionin e dhënë me paketë për më shumë informacion mbi funksionet e ndryshme shtesë dhe përdor.

thumb tds737 7 2 aa

thumb tds737 7 3 aa
TDS Boeing 737-700 American Airlines FSX & P3D Shkarko
Gjuhë