Gjuhë

   UKMIL C-17 Globemaster III v1.1 FSX & P3D   

HOT
autor UKMIL i jashtëm http://www.ukmil.org.uk
Size 27.8 MB
Downloads 64 985
Krijuar 02-10-2013 02: 12: 04
Ndryshuar 30-05-2015 19: 01: 14
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Modeli Very nice vizuale krijuar në Gmax me QV të plotë. Një add-on që do të kënaqur tifozët e njohur C-17. paketë të plotë duke përfshirë repaints 11. Lexoni manual përfshihet në paketën për udhëzime.

Boeing C-17 Globemaster III është një avion i madh i transportit ushtarak. Ajo është zhvilluar për Forcën Shtetet e Bashkuara Air (USAF) nga 1980s deri te 1990s fillim nga McDonnell Douglas. C-17 mban emrin e dy avionëve të mëparshëm të mallrave ushtarake pistoni motor, Dagllas C-74 Globemaster dhe Douglas C-124 Globemaster II. C-17 zakonisht kryen misione transportim ajror, transportimin e trupave dhe ngarkesave në të gjithë botën; role të tjera përfshijnë transportin ajror taktik, evakuimin mjekësor dhe detyrat desantim ajror.

Boeing, e cila u bashkua me McDonnell Douglas në 1990s, vazhdon të prodhojë C-17s për konsumatorët e eksportit pas përfundimit të dërgesave të Forcave Ajrore të SHBA. C-17 është operuar nga Forcat Ajrore të SHBA, Mbretërinë e Bashkuar, Australia, Kanadaja, Katari, Emiratet e Bashkuara Arabe, të NATO-s të rënda Airlift Wing, dhe Indi. (Wikipedia)

UKMIL C-17 Globmaster III v1.1 FSX P3D


Shkarko