Gjuhë

   TDS Boeing 787-800 RR Mega Pack FSX & P3D   

HOT
autor Tenkuu Zhvilluesit Studio, ripaketoi nga ricardo_tv
Size 126 MB
Downloads 44 592
Krijuar 22-08-2015 04: 05: 00
Ndryshuar 22-08-2015 04: 29: 32
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 v2 v3DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Boeing 787-800 pack Mega me repaints 20 (screenshots më poshtë) me kabinë virtuale (një nga FSX Boeing 737 default) përmirësuar nga Alejandro Rojas Lucena (Alrot), QKMF, GPWS, animacione, tinguj të përshtatur etj Kjo paketë përfshin cilësi të detajuar të lartë textures. 100% në përputhje me Prepar3d dhe FSX-avulli Edition.

Boeing 787, i njohur edhe me nofkën Dreamliner është një avion gjatë ngarkesë. nisur zyrtarisht April 26, 2004 për një komisioneve në maj 2008 është bërë fluturimin e parë dhjetor 15, 2009 dhe është i certifikuar në gusht 26, 2011. ofrimit I pari u zhvillua 26 shtator 2011 me kompaninë All Nippon Airways.

Ky avion mbart 210 për 330 pasagjerë në varësi të versioneve dhe konfigurimin, dhe është më shumë karburantit efikase: sipas specifikimeve fillestare të Boeing, një konsum më të ulët nga 20% në atë të një Airbus A330 ose një 777 Boeing. (Wikipedia)

thumb 1 boeing thumb 2 thomson thumb 3 Aeroflot
thumb 4 Aeromexico thumb 5 airberlin thumb 6 aircanada
thumb 7 aireuropa thumb 8 airindia thumb 9 amerikan
thumb 10 ana thumb 11 british thumb 12 etiopian
thumb 13 japan thumb 14 lan thumb 15 shumë
quantas thumb 16 thumb 17 qatar thumb 18 s7
thumb 19 bashkuar thumb 20 virgjër

Shkarko