Gjuhë

Boeing 777-200ER Ultimate Pack FSX & P3D Version 2

HOT
Size 297 MB
Downloads 50 703
Krijuar 23-01-2016 20: 49: 33
Ndryshuar 25-01-2016 12: 13: 13
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
Autori: Projekti OpenSky, update nga Handhale Ravat
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Boeing 777-200 version Ultime Pack nga Handhale Ravat. Specifikimet: LNAV Punime dhe GPWS. VC modeli në dispozicion. Model nga POSKY. Përmban 3 grupe të shëndosha autentike. Edited Aircraft.cfg me pasagjerëve dhe kabinë pikëpamjet. Gjithashtu përmban një EFIS Pune, V1 Vr V2 dhe Speeds panik (Në PFD) DSP punës me ECL dhe karakteristika Hollësishme Traffic Radar.Model janë hapur dyert dhe dyert mallrave, textures të detajuara, të sakta bojë, shkëlqejnë dinamike dhe efektet, krahë dinamike flexing që i përgjigjen të turbulencave, pezullimin plotësisht të pavarur, animacion trim, dinamika e saktë e fluturimit, spoiler animacion, dritare reflektuese kabinë, efektet e rrëzimit, të animuar tilting karroceri, ndriçimit të plotë natën, automjetet e shërbimit terren, kur dera e ngarkesave të hapura, (FSX - Shko te shikimeve - Instrument Panel - Posky util), kabinë të detajuar virtuale dhe më shumë.

Paketa përmban 13 repaints me cilësi të lartë. Instaluesi automatikisht patch file dll.xml për të shtuar dy module të nevojshme për të drejtuar këtë shtesë. Dosja dll.xml është restauruar automatikisht kur uninstalling.

FSX 2016-01-25 10-57-19 03-FSX 2016-01-25 10-57-37 93-FSX 2016-01-25 10-57-46 46-FSX 2016-01-25 10-57-56 41-FSX 2016-01-25 10-58-07 44-FSX 2016-01-25 11-00-26 63-FSX 2016-01-25 11-01-38 33-FSX 2016-01-25 11-06-07 51-
Boeing 777-200ER Ultimate Pack FSX & P3D Version 2 Shkarko
Gjuhë