Gjuhë

   Boeing P8-A Poseidon FSX & P3D   

autor Model nga FDT, zgjeruar nga Alejandro Rojas Lucena, të paketuara nga Chris Evans
Size 47 MB
Downloads 9 284
Krijuar 03-08-2016 12: 25: 00
Ndryshuar 30-09-2016 17: 36: 08
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 v2 v3DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Boeing P8-A Poseidon Patron Dy Four "Batmen" paketë me përmirësimin e QV përfshin porosi Dashuri, kabinë virtuale, panel 2D, animacione, efekte, wipers Puna (djathtas Mouse klikoni në switch) me efekt shi. Switches për ekranet LCD, EICAS, PFD, MFT. kaloni Autobrake. Hapja pilotët dritare. Lights kabina kaloni. Realist FMC. Ground Afërsia Sistemit të Paralajmërimit (GPWS), shumë realiste textures natën e QV-ve. Paneli Instrument - - Përdorimi Util për automjete tokësore, dyer shkallët, kamion karburantit, autobusë. Avioni mbart dhe mund të bjerë raketa kundër anijeve dhe silurët ..


Boeing P-8 Poseidon (e parë multimission Maritime Aircraft-së ose MMA) është një avion ushtarak i zhvilluar për të Shteteve të Bashkuara të marinës (USN). Avioni është zhvilluar nga Boeing Mbrojtjes, hapësirë ​​dhe Siguri, modifikuar nga 737-800ERX.

P-8 kryen luftën anti-nëndetëse (ASW), luftën anti-sipërfaqe (ASUW), dhe të anijeve bllokimin, së bashku me një rol sinjale elektronike të inteligjencës (ELINT). Kjo përfshin silurët që mbante, akuza thellësi, raketa fuzhnjë anti-anije, dhe armë të tjera. Ajo është në gjendje të heqë dhe monitoruar sonobuoys. Ajo është projektuar për të vepruar në lidhje me automjetin ajrore pa pilot Northrop Grumman MQ-4C Triton Broad Zona Detare Mbikqyrjes. Avioni është urdhëruar nga ana e Marinës indian si P-8I Neptuni, Royal Australian Air Force, dhe Royal Air Force .. (Wikipedia)

908919tdsboeing7378fvp8aposeidon2793805737p8ap8patron5

Shkarko