Gjuhë

POSKY Embraer ERJ 135 FSX

HOT
Size 73,19 MB
Downloads 37 243
Krijuar 31-12-2009 16: 00: 11
Ndryshuar 07-06-2012 02: 10: 42
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Projekti Open Sky i jashtëm http://www.projectopensky.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Përditësuar April 25, 2010: mat fikse që nuk janë shfaqur në kabinë virtuale

Superb Embraer ERJ 135 për të gjitha versionet e FSX me kabinë virtuale, tingujve dhe pesë textures: Air France Rajonale, Afrikës së Jugut Airlink ZS-OTN, BMI British Midland, belg Forcat Ajrore, Delta Connection Chautauqua. Modeli vizuale është plot me detaje dhe animacion, një domosdoshmëri e vërtetë.

Avioni rajonale Embraer ERJ 135 është një jet prodhuar nga kompania braziliane Embraer. Ajo hyri në shërbim në gusht 1999. Kjo është një version i shkurtuar i Embraer ERJ-145.
POSKY Embraer ERJ 135 FSX Shkarko
Gjuhë