Gjuhë

Embraer EMB120 Brasilia V1.1 FSX & P3D

HOT
Size 57.8 MB
Downloads 171 624
Krijuar 20-08-2012 04: 56: 02
Ndryshuar 13-11-2013 21: 21: 52
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Erick Cantu - Eagle Rotorcraft Simulimet i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Kjo është një FSX Acceleration / SP2 version i Erick Cantu e njohur Embraer EMB120 Brazilia. Çdo gjë në lidhje me versionin FS2004 është këtu, por çohej në Gmax për të përfituar nga karakteristikat FSX native.

Embraer 120 Brasilia është një avion me dy turbohelikë me vende 30 prodhuar nga Embraer në Sao Jose dos Campos, në shtetin e San-Paulos.

Ajo është mundësuar nga dy turbinat PW118B Pratt & Whitney, çdo dërgimin hp 1800 në bosht. shpejtësia e saj e lundrimit është rreth 300 nyje (555 km / h) dhe ka një gamë të 800 nm (1481 km) në ngarkesë të plotë. Tavani i saj operativ është këmbët 32 (9754 m), edhe pse jo i klasifikuar RVSM, ajo është e kufizuar në 29,000 këmbët në Evropë.

EMB 120 par Polo91240 për Rikoooo.comemb120fsx RTM EMB120 FSX Përditësimi

Karakteristika :
  • Vetë hijesh, përplasem harta, dhe harta specular
  • FSX animacione të veçanta
  • 12 liveries cilësi të lartë dhe cilësi templates bosh
  • Zarfe ZDP, panel, Dashuri, dhe VC është nga default Beechcraft Mbreti Air 350
Testuar në Windows Vista / 7 me DX9, si dhe DX10 vrojtim i aktivizuar. Duhet të punojnë në Windows XP

snap434
Embraer EMB120 Brasilia V1.1 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë