Gjuhë

Embraer EMB-110 Bandeirante FSX & P3D & FS9 Version 3.0

Size 20.5 MB
Downloads 7 695
Krijuar 06-03-2016 12: 40: 00
Ndryshuar 07-03-2016 12: 54: 37
Auto-install: version Installer 10
Autori: Edgar Guinart López i jashtëm http://aeroproyecto.freetzi.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar & FS2004 & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Kokpit
Beautiful Embraer 110 krijuar nga Edgar López Guinart përputhje me FS2004, FSX / avulli dhe P3D. Ky version 3.0 është në dispozicion me ngarkesë dhe model të pasagjerëve me 3D kabinë virtuale dhe panel 2D, animacione, dokumente dhe manuale, tingujt doganore, efekte, dinamika realiste fluturimit dhe më shumë.

FSX 2016-03-06 09-33-26 54-FSX 2016-03-06 09-34-16 80-FSX 2016-03-06 09-34-57 12-
Embraer EMB-110 Bandeirante FSX & P3D & FS9 Version 3.0 Shkarko
Gjuhë