Gjuhë

Cessna 414A Kancelarja PAD FSX

HOT
Size 7.29 MB
Downloads 18 935
Krijuar 22-06-2009 15: 57: 02
Ndryshuar 08-06-2012 01: 31: 42
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004Kliko këtu
Biznesi dhe Turizmi jet e 6 për 8 vende nga familja e famshme e Cessna. Me panel, QV dhe tingujt. Një add-on i madh që përfshin një manual, dokumentacionin dhe listën e plotë. Përfshin dy repaints. Jo në përputhje me DirectX 10.
Cessna 414A Kancelarja PAD FSX Shkarko
Gjuhë