Gjuhë

FSND CitationX Ultra Package FSX & P3D

HOT
Size 23.3 MB
Downloads 50 344
Krijuar 30-03-2012 18: 19: 18
Ndryshuar 07-07-2013 19: 59: 05
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: Alejandro Rojas Lucena (FSND) i jashtëm http://www.simviation.com/fsnd/
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Native FSX - modeli P3D me 2D kabinë. Virtual kabinë. Airplane detajuar dhe të cilësisë së shkëlqyer.

Features: 2D Cockpit. Virtual Cockpit. Punës APU Sistemit. Menaxhimi Flight punës kompjuterike *. "KMF" Bendix Mbreti / Honeywell General Aviation FMC / GPS nga Garrett Smith. animacione të plotë duke përfshirë dyert e daljes. FSX porta terminal compatibility. Wing përkul ... dhe shumë shtesa më realiste!

Faleminderit për Alejandro Rojas Lucena (FSND) për leje për të vënë këtë fotografi në rikoooo në auto-install.

Cessna Citation X është një rreze të gjatë të mesme të biznesit avion reaktiv. Citim X është mundësuar nga dy motorët turbofan Rolls-Royce dhe është ndërtuar nga Aircraft Company Cessna në Wichita, Kansas. Është jet shpejtë operacional civile në botë. Markë Citimi i avionëve të biznesit përfshin gjashtë "familje" të dallueshme të avionit. Edhe pse në bazë të Citation III më parë, VI dhe VII modele, Citation X është shumë e ndryshme, me një dizajn krejtësisht të ri të krahut, motorët, dhe përmban një kabinë qelqi. Citim Ten është një model përmirësohet me përmirësimin e motorët dhe aviacionit.

daube image1341

daube image1350
FSND CitationX Ultra Package FSX & P3D Shkarko
Gjuhë