Gjuhë

   REX road & highway textures FSX & P3D   

HOT UPDATED
autor Tim Fuchs Real Mjedisit Xtreme, Inc. i jashtëm http://www.rexsimulations.com/
Size 6.92 MB
Downloads 30 027
Krijuar 26-12-2010 20: 52: 13
Ndryshuar 17-04-2017 18: 44: 30
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 v2 v3        
changelog Installer përditësuar për v10.2, pajtueshmërinë FSX avulli Edition dhe Prepar3D (çdo version)

Kjo është një modifikim i rrugëve dhe autostradave të Flight Simulator X apo Prepar3D, kjo shtesë do të zëvendësojë textures tuaj nga textures të reja të zgjeruara definicion të lartë (7 cm ose 15 cm zgjidhjen e zgjedhjes suaj) dhe në rrugët tuaja do të jenë më realiste.

Gjatë çinstalimit, instaluesi do të rivendosur fotografi tuaj origjinale, ju keni asgjë për të bërë çdo gjë është e automatizuar nga Rikoooo!
screenshot

Shkarko