Gjuhë

Tom Airbus A330-200 FSX

HOT
Size 25.1 MB
Downloads 48 306
Krijuar 27-05-2009 12: 16: 49
Ndryshuar 06-06-2012 19: 15: 17
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.
Shkarko Për FSX SP1 ose SP2 & FSX-Avulli Nuk është testuar DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
FSX Airbus A330-200 bukur.
Përfshin 3 repaints: Air France, Air Transat, Lufthansa me versionet Rolls Royce, General Electric dhe Pratt & Whitney. kabinë plotësisht funksionale virtual i bazuar në origjinal A321 FSX. Mat operative, punon me SP1 dhe SP2. Jo testuar me DX10.

Kjo shtesë është e përkryer për konfigurimin grafike të vogla që ajo është shkalla frame miqësore

model shumë i bukur
Tom Airbus A330-200 FSX Shkarko
Gjuhë