Gjuhë

Airbus A340-300 Olympic Airlines FSX

HOT
Size 41 MB
Downloads 44 472
Krijuar 15-01-2008 21: 12: 45
Ndryshuar 01-10-2015 15: 39: 44
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Auteur (s): Model: Projekti Opensky Panel dhe vlerëson: Ken Mitchell Tinguj: André Silva Panel Modifikuar për të FSX: Panagiotis Delizisis Textures: Thanasis Delizisis & Panagiotis Delizisis reworked Fluturimi Dynamics: Panagiotis Delizisis
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 Paneli 2D Vetëm
Fight Simulator X version. Ajo është një model shumë i mirë bëhet nga Project OpenSky ekip shumë të rëndë. Kjo shtesë është cilësia e mahnitshme ... Përfshin tingujt, një kabinë të plotë virtuale dhe panel me shumë butona dhe Olympic Airlines livre. Duhet të jepni një provoni!

Olympic Airlines (IATA: OA ICAO code: OAL) ishte linja ajrore kombëtare greke. Matching platformën e saj ishte vendosur në aeroportin ndërkombëtar të Athinës. Themeluar prill 6, 1957, ajo pushoi të gjitha operacionet e shtatorit 29, 2009 për t'u bërë Olympic Air.
Airbus A340-300 Olympic Airlines FSX Shkarko
Gjuhë