Gjuhë

& NbspTom Airbus A340-200 FSX

HOT
autor Thomas Ruth
Size 25.5 MB
Downloads 28 418
Krijuar 13-12-2009 19: 56: 24
Ndryshuar 07-06-2015 16: 42: 10
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX SP1 ose SP2 & FSX-avulliJo testuar DirectX12 + 3D Virtual Cockpit


Airbus A340-200 me cilësi të lartë, Shablloni i Aerolineas Argentinas me tingujt dhe kabinë virtuale plus animacione të plotë. model i vetëm. Kjo do të ju lutem ju me siguri.

Aeroplani:

Airbus A340 është një gjerë-organ avioni rreze të gjatë katër motor pasagjerëve komerciale prodhuar nga Airbus, një degë e EADS. Ajo vende mes 261 dhe 380 udhëtarëve, dhe ka një gamë të midis 6,700 dhe 9,000 NM (12400 për 16600 km). Ajo është e ngjashme në dizajn të A330 binjak motor. versionet fillestare A340 ndajnë trup i avionit dhe krahun e A330 ndërsa modelet më vonë janë më të gjatë dhe kanë krahë të mëdha. (Burimi Wikipedia)

Shkarko