Gjuhë

Tom Airbus A300-600R Thai International FSX

HOT
Size 31,13 MB
Downloads 22 746
Krijuar 01-03-2010 16: 07: 07
Ndryshuar 06-06-2012 19: 11: 06
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Thomas Ruth
Shkarko Për FSX SP1 ose SP2 & FSX-Avulli Kompatibël DirectX10 + + 3D Virtual Kokpit
Superb Airbus A300-600 në ngjyrat e Thai International me një panel funksionale 3D kabinë, tingujt me porosi dhe një manual në anglisht. Cilesi e larte
Tom Airbus A300-600R Thai International FSX Shkarko
Gjuhë