Gjuhë

Airbus A319-100 French Republic FSX

HOT
Size 35.8 MB
Downloads 28 172
Krijuar 10-04-2010 19: 41: 26
Ndryshuar 06-06-2012 19: 03: 25
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: PROJEKTI Airbus, cilësi nga Marco Fischbach Faqja e internetit i jashtëm
Shkarko Për FSX & Steam Edition Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Dockpit
PROJEKTI Beautiful Airbus model me kabinë virtuale (QV) dhe zakoni duket nga një A319 vërtetë.
Airbus A319 Republika Franceze është avioni transporti i Presidentit të Republikës
arritje shumë e bukur për të shkarkuar pa hezitim.
Airbus A319-100 French Republic FSX Shkarko
Gjuhë