Gjuhë
Shpalljet / Pub

PA Airbus A320-200 EasyJet FSX

HOT
Size 37.12 MB
Downloads 51 947
Krijuar 01-12-2010 00: 23: 13
Ndryshuar 06-06-2012 19: 00: 03
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli

Airbus A320-200 në ngjyrat e Lowcost ajrore EasyJet, kabinë virtuale është nga A321 parazgjedhur të FSX, e cila është 100% funksional, megjithatë, disa shtesa të vogla janë bërë si zhurma e butonave "Smoke" dhe "Seat rrip "(falenderoj për babounet), përditësimet e ardhshme do të përfshijë tingujt e" shpalljes Sigurisë etj "

Motori tingëllon me të vërtetë të korrespondojnë me të vërtetë Airbus A320 familja / 321 / 318 / 319 dhe janë beautefull

Në lidhje me modelin, ajo është e përkryer dhe të lartë të cilësisë

Shkarko

Shpalljet / Pub