Gjuhë

& NbspAirbus A318-111 palyer Air France FSX

HOT
autor PROJEKTI Airbus, rilyej nga Marco Fischbach i jashtëm http://www.pairbus.com
Size 33.22 MB
Downloads 15 262
Krijuar 26-12-2010 20: 59: 40
Ndryshuar 06-06-2012 18: 58: 50
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam EditionDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Kjo është një shkëlqyer Airbus A318 në ngjyrat e vjetra Air France nuk pikturuar ende një cilësi tepër origjinale dhe të lejojë imagjinatën tuaj mund pjesa tjetër e historisë së saj Për shembull, ju mund të lehtë të imagjinohet se kjo Airbus bën fluturimin test.

Ajo është e përfshirë me tingujt e realizmit të shquar dhe kabinën virtuale të A321 nga parazgjedhur FSX. Modeli 3D është e cilësisë së shkëlqyer me animacione kudo.

Shkarko

Gjuhë