Gjuhë

& NbspPA Airbus A318-112 CJ Elite Saudi RCA FSX

HOT
autor Project Airbus, rilyej nga Marco Fischbach i jashtëm http://www.pairbus.com
Size 15.5 MB
Downloads 16 975
Krijuar 28-04-2011 23: 12: 13
Ndryshuar 06-06-2012 18: 58: 22
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam EditionDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Airbus A318-112 CJ Elite de "Saudi Red Crescent Authority" SRCA ofron shërbime emergjente mjekësore "MEDEVAC", në pesë rajone administrative të Arabisë Saudite në rrethana të zakonshme ose në kohën e fatkeqësive. SRCA ofron një shërbim në përputhje me udhëzimet e moralit islam.
Ajo u themelua në 1963.

Ky model përfshin tinguj me cilësi të lartë me porosi, kabinë virtuale nga parazgjedhur FSX QV dhe model realiste fluturimit.

Shkarko

Gjuhë