Gjuhë

   TAP Portugal Pack FSX & P3D   

HOT
autor Thomas Ruth, Project Airbus i jashtëm http://www.pafs.wf
Size 65.5 MB
Downloads 24 923
Krijuar 03-05-2012 16: 11: 15
Ndryshuar 15-10-2012 17: 56: 23
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


pack Superb përfshirë Airbus A319, A320, A330 dhe A340 (të gjitha me QV) në ngjyrat e TAP Portugalisë

Në kategorinë përzgjedhjen e FSX / P3D zgjidhni "TAP Portugal Pack"

Transportes Aéreos Portugueses, SGPS, SA, i njohur zakonisht si TAP, është linja ajrore kombëtare e Portugalisë. TAP Portugal është 100% drejtësinë e shtetit, që ka seli të saj në Portela Aeroportit (Santa Maria dos Olivais), Lisbonë, kompania është një anëtar i Star Alliance që nga mars 14, 2005, ditën kompania festoi përvjetorin e saj të 60th.

Shkarko