Gjuhë
Shpalljet / Pub

Airbus A300 Multi-Shablloni Mega Pack FSX & P3D

HOT
Size 102 MB
Downloads 71 431
Krijuar 22-10-2013 18: 06: 37
Ndryshuar 30-05-2015 18: 55: 35
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)

Kjo paketë përmban modele 14 e Airbus A300-XXX (-600R, 600F, ST, B1, B2, B4) dhe liveries 31 listuara në tabelën e mëposhtme. Çdo model ka panel saj 2d dhe kabinë virtuale me porosi tingëllon si: General Electric CF6-80C2, CF6-50C2 dhe Pratt & Whitney JT9D-7R4G2 (që zëvendëson JT9D-59A nuk është në dispozicion). Përfshijnë 27 porosi pikëpamjet e të gjithë të gjithë avionëve. Besoni mua, ju do të jetë i kënaqur për të pasur atë. E rëndësishme: të jetë i sigurt për të lexuar manualin për të njoh nga afër veten me funksionimin e këtyre avionëve në FSX ose P3D.

Airbus A300-600F Airbus A300-600R Airbus A300-600ST Airbus A300-B1 Airbus A300-B2 Airbus A300-B4
+ FedEx
+ Europe DHL
+ UPS / United Parcel Services
+ American Airlines
+ Thai Airways International
+ Air France
+ Lufthansa
+ Royal jordaneze Airways
+ Qatar Airways - Old Colors
+ Airlines Saudi Arabian
+ Aegean Airlines
+ Olympic Air
+ Kina Lindore Airlines
+ China Southern Airlines
+ Iran Air
+ Mahan Air (liveries 2)
+ House Colors + rollout Colors
+ Trans evropiane Airways - TEA
+ Lufthansa
+ Zero-G
+ Mahan Air (liveries 2)
+ Aerounion
+ Air Jamaica
+ DHL
+ Mahan Air (liveries 2)
+ Pan American World Airways
+ skandinave Airlines - Old Colors

thumb Snap937 thumb Snap939 thumb Snap940
thumb Snap941 thumb Snap942 Përfshini me Airbus Zero G !!!

Shkarko

Shpalljet / Pub