Gjuhë

& NbspAirbus A320 Family Mega Pack FSX & P3D

HOT
autor Project Airbus dhe bashkëpunëtorëve të tij, François Doré, ripaketoi nga Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com/
Size 461 MB
Downloads 538 142
Krijuar 28-11-2013 01: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 57: 26
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuarDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Këtu ajo është, Airbus A320 Family paketë mega me 145 repaints të cilësisë së lartë (i cili shpjegon madhësinë e saj të rëndë). Kjo paketë përmban e gjithë familja Airbus A320 (katër modele) me porosi tingëllon si CFM56 dhe Aero International makinave V2500. Përfshirë për çdo model një kabinë virtuale (VC) me sa V3 special edition nga François Doré të cilat shumë përmirëson realizmin e vlerëson dhe me sjelljet e aeroplan (është e domosdoshme për të lexuar manualin). Gjithashtu përfshihen paketë BLUE LED që ndriçon kabinë tuaj virtuale me LEDs blu, ajo i jep një efekt shumë të bukur. Gjithashtu është përfshirë një dhjetëra pamje porosi me kodet JETWAY dhe Transportit për çdo rilyej. Pa harruar modes GPWS, AUTOFLARE, etj .. Ndryshuar textures HD në QV. Kjo paketë A320 Family është ndoshta më e përparuar si freeware.

E RËNDËSISHME:Avionët shfaqen në mënyrë të Cold & errët që do të thotë instrumente dhe makina janë OFF! Lexoni manual të plotë të përdoruesit në gjuhën angleze nga François Doré që është i përfshirë për të kuptuar procedurën e filluar me bleeds, ju falënderoj për të shmangur lënë komente si "si për të filluar motorët?" në qoftë se ju nuk e keni lexuar manualin ...) Megjithatë, autori ende lejon CTRL + E Funksioni për të fillojë automatikisht motorë me regjimin Fly By Wire "NORMALE LIGJIT"

Size 7.15 GB pas instalimit. Ju duhet të dini se instalimi automatike mund të marrë disa kohë për shkak të numrit të cilësi të instaluar.Lista e rilyej renditura nga modeli:
Airbus A318: Airbus A319: Airbus A320: Airbus A321:
Air France
Avianca
British Airways
Comlux
Frontier Airlines
House Colors
Global Jet Luxembourg
LAN Airlines
Mexicana de AVIACION - Livery New
Mexicana de AVIACION - Old Livery
Tarom
Air Berlin
Air Kanada
Air Canada - Retro Livery
Air France
Air Jamaica
Austrian Airlines
Avianca
British Midland International - bmi
British Airways
Kina Lindore Airlines
Croatian Airlines
Çeke Airlines
Delta Air Lines
EasyJet
Eurowings
Finnair
Finnair - Retro Livery
Qeveria French
Gjermani
Iberia
Iberia - Retro Livery
Indian Airlines
LAN Airlines
Lufthansa
Lojra
Mexicana de AVIACION
Northwest Airlines
skandinave Airlines
Skandinave Airlines - Livery Retro
Skybus Airlines (3 liveries)
Spirit Airlines
Swiss International Air Lines
Taca Airlines
TAM Airlines
TAP Portugal
Tibet Airlines
Tunisair
United Airlines
US Airways (2 liveries)
US Airways (4 Retro liveries)
Virgin America
Volaris
Aer Lingus
Aeroflot
Air Berlin
Air Kanada
Air France
Alitalia
Të gjitha Nippon Airways
AirAsia
Austrian Airlines
Avianca
British Airways
Kina Lindore
kondor
Delta Air Lines
EasyJet
House Colors
Iberia
Interjet
LAN Airlines (2 liveries)
Lufthansa
Niki
Northwest Airlines
Nouvelair
Swiss International Air Lines
Air Canada Tango
TAP Portugal
Thomas Cook Airlines
US Airways
Virgin America
Vueling
Lejla
JetBlue Airways
Jetstar Airways
LAN Argentina
LAN Colombia
LAN Ecuador
TAM Airlines
Turkish Airlines
United Airlines (Pre & Post Bashkimi Livery)
Wizz Air
Aer Lingus
Aeroflot
Air Berlin
Air Kanada
Air China
Air France (2 liveries)
Air India
Air Inter
Air Jamaica
Alitalia
Asiana Airlines
Atlas Jet
Austrian Airlines
British Midland International - BMI (3 liveries)
British Airways
Air Busan
Kina Lindore Airlines
EasyJet
Finnair
Gulf Air
Iberia
Jetstar Airways (2 liveries)
Air Mediterranee
Monarku Airlines
Onur Air
skandinave Airlines
Spanair
Spirit Airlines
Swiss International Air Lines
Taca Airlines
TAP Portugal
Thomas Cook Airlines
Turkish Airlines
US Airways (3 liveries)
Vietnam Airlines
Virgin Atlantik Airways


Cockpit LED BLUE
Blue LED

Shkarko

Gjuhë