Gjuhë

Airbus A340 Mega Paketa Vol 1 FSX & P3D

HOT
Size 112 MB
Downloads 144 964
Krijuar 02-02-2014 01: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 58: 10
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: Thomas Ruth (dhe ekipi i tij), Paketa nga Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
paketë të plotë duke përfshirë të gjitha Airbus A340-XXX (nga Thomas Ruthit) me kabinë virtuale dhe 42 repaints të kualitetit të lartë. Gjithashtu përmban dy lloje të shëndoshë: CFM56-5C dhe Rolls-Royce Trent 500 (nga André Silva dhe Devyn Silverstein), kjo paketë është mbledhur fillimisht dhe redaktuar nga Luis Quintero dhe pak korrigjuar nga Rikoooo.

Përfshirë porosi 27 dhe pamje realiste, duke përfshirë 10 brenda dhe jashtë 17.
FMC, GPWS dhe AutoBrake sistemet dhe tingujt e krijuar nga Garrett Smith, Jimmy Wong & Matt Smith dhe Projektit Opensky respektivisht.


Airbus A340-200 Airbus A340-300 Airbus A340-500 Airbus A340-600

Aerolineas Argentinas
Eithad Airways
Malaysia Airlines
Air New Zealand
Filipine Airlines

Air China
Air France (të reja dhe të vjetra Colors)
Air Tahiti Nui
Kina Lindore Airlines
China Airlines
Emirates
Finnair (New & Old Colors)
Gulf Air
Iberia
Kuwait Airways
LAN Chile
Lufthansa (2 liveries)
Swiss International Air Lines
TAP Portugal
Virgin Atlantik Airways

Arik Air
Egyptair
Emirates
Etihad Airways
Singapore Airlines
TAM Airlines
Thai Airways International

Kina Lindore Airlines
Egyptair
Etihad Airways
Hainan Airlines
House Colors
Iberia
Lufthansa
Qatar Airways
Singapore Airlines
Virgin Atlantik Airways

Airbus A340 Mega Paketa Vol 1 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë