Gjuhë

Airbus A330-300RR FSX

HOT
Size 30 MB
Downloads 42 271
Krijuar 22-12-2006 01: 00: 00
Ndryshuar 31-07-2013 18: 59: 29
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Brian C
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 Paneli 2D Vetëm
Ky avion është për FSX. Përfshin liveries 5. Dashuri patëmetë dhe realiste regjistruar nga një Airbus vërtetë. Textures dhe modeli fluturimit janë shumë të mira.
Airbus A330-300RR FSX Shkarko
Gjuhë
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!