Gjuhë

& NbspJetBlue A320 Mega Pack FSX & P3D Version 2

HOT
autor Project Airbus, ripaketoi nga Sean Mooney, Liridon Poliku, Mike Rodriguez i jashtëm http://www.pafs.wf
Size 72.5 MB
Downloads 18 352
Krijuar 22-08-2015 00: 58: 00
Ndryshuar 10-11-2015 22: 46: 44
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
   Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuarDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Kjo është një paketë e Airbus A320 nga avioni amerikan JetBlue Airway, me textures 17 përfshira me botime të veçanta. textures virtuale kabinë remastered në HD, Personalizuar dhe tingujt autentike, vlerëson Airbus A321, shtesë është 100% në përputhje me Prepard3D dhe FSX avulli. Një paketë që duhet të ju lutem dashuruar Airbus.

JetBlue Airways NASDAQ: JBLU (IATA: B6; ICAO: JBU) është një linjë ajrore amerikane me çmime të ulëta, bazuar në Forest Hills, New York (Shtetet e Bashkuara). Ajo operon fluturime vendore dhe ndërkombëtare nga shpërndarës të saj kryesor në aeroportin ndërkombëtar John F. Kennedy. Kjo është linja ajrore e tretë e themeluar nga David Neeleman pas Westjet dhe Morris Air.

FSX 2015-08-22 00-43-55 26-FSX 2015-08-22 00-45-36 08-FSX 2015-08-22 00-46-38 71-FSX 2015-08-22 00-47-09 84-

Shkarko

Gjuhë