Gjuhë
Shpalljet / Pub

North American F-86 EF Sabre FSX

HOT
Size 39.04 MB
Downloads 23 392
Krijuar 30-03-2010 02: 00: 00
Ndryshuar 12-07-2012 03: 44: 09
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli

Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Këtu është të Amerikës së Veriut F-86 E / F Sabre + SP1 përditësuar për FSX. Një aeroplan me një kabinë të plotë 3D dhe foto-realiste textures, tingujt janë të pabesueshme dhe modeli është cilësi shumë të lartë. Kjo shtesë e lehtë mund të jetë një payware, por kjo është freeware për lumturinë tonë! Kjo është një mrekulli! Një gjë e rrallë këto ditë ... Falë SectionF8 për bashkëpunimin e tyre lloj. Të përfshira në këtë dosje një paketë të veçantë të 9 textures shtesë.

KUJDES: Ju duhet të lexoni manualin e përfshirë për të kuptuar funksionimin e kësaj pajisje, duke përfshirë veshje realiste ulje.

Kjo shtesë është projektuar fillimisht për FS2004 dhe pastaj të përshtatur për FSX, disa funksione janë me aftësi të kufizuara me qëllim për të mbajtur një nivel të mjaftueshëm të FPS (korniza për sekondë), si efektet e tymit.

Shih lidhet video të cilësisë së mirë:


Shkarko

Shpalljet / Pub