Gjuhë

   North American Rockwell OV-10A Bronco Series FSX   

HOT
autor Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Size 23.6 MB
Downloads 10 988
Krijuar 31-05-2012 22: 48: 45
Ndryshuar 12-07-2012 03: 37: 17
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


version FS2004 Kliko këtu

Këtu përsëri një super mrekulli të provoni pa moderim, këtu është një punë të bërë mirë! këtu është Tim Conrad.
Të gjithë-përfshirëse paketë: HD 2048x2048 textures DXT5, me cilësi të lartë kabinë virtuale dhe të klikueshme, tingujt porosi, amtare FSX SP2, modeli 3D krijuar me FSX SDK SP2 / përshpejtimin.

Përfshini me gjashtë repaints dhe katër modele 3D: "20th TASS, Danang, South Viet Nam 1969", "VMO 2 USMC, Danang, South Viet Nam 1970", "Val-4 USN, Bien Thuy, South Viet Nam 1971", " Moroccan Air Force 1980-së "," 40 Squadron, Barcelona, ​​Venezuelës Air Force 1973 "," 3 Squadron, Baucou, Indonesian Air Force 1981 "

Avioni OV-10 Bronco është tokë sulm, zbulimi dhe udhëzues artilerie zhvilluar nga firma të Amerikës së Veriut. Ai mori pjesë ndër të tjera në Luftës së Vietnamit dhe luftës kundër narkotikëve në Kolumbi, ku ai është ende në shërbim.

Shkarko