Gjuhë

& NbspAlpha T-28 Trojan Set FSX & P3D

autor Alphasim / Virtavia i jashtëm http://www.virtavia.com
Size 24.9 MB
Downloads 6 703
Krijuar 20-09-2013 15: 01: 12
Ndryshuar 30-05-2015 19: 41: 07
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


T-28 Trojan është një avion trajnimi përdorur nga të marinës amerikane pas 1949. Ai më vonë është zëvendësuar me T-34 Mentor. Ky aeroplan mund të tokës në një zgarë. (FS2004 version compatible është në dispozicion këtu)

Një add-on mrekullueshme amtare për FSX & P3D ish payware por tani falas! Përfshin nëntë textures, një QV me mat doganore dhe modele 4. Përdorni programuar çelësin T për tailhook. Lexoni README për funksione të tjera.

video

Shkarko