Gjuhë
Shpalljet / Pub

Fleet Air Berlin FSX & P3D

HOT
Autor Lista e plotë e autorëve dhe dokumentacionit, në paketën
Size 407 MB
Downloads 12 545
Krijuar 06-11-2016 11: 40: 00
Ndryshuar 06-11-2016 02: 09: 03
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
Me dhe pa QV
Jo testuar DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 v2 v3

Këtu është një nga flotës më të mira të shkarkohen në Rikoooo, Discover avion i Air Berlin, fluturojnë me shtatë modele që përbëjnë flota në 2016. Për të siguruar ju me një përvojë të realizmit ne kemi mbledhur së bashku në një paketë të vetme freeware më të mirë të momentit. Ne kemi përfshirë edhe një MFK, mat reja, GPWS, shpejtësia V, tingujt motor, korrigjime dhe përmirësime të panumërta, matës auto-tokës, HUD, 2D panel krijimet, repaints shumta Air Berlin. Një falënderim i përzemërt krijuesit të ndryshme të freeware, lista e gjatë është në paketë.

Ju do të jenë në gjendje për pilotimin e Airbus A319-112, A320-214 dhe Sharklets A321-211 pa QV dhe A330-200. Gjithashtu Boeing B737-700 dhe B737-800 dhe më në fund Bombardier Dash 8 Q400 (e Jo VC).

Screenshots:

thumb FSX 2016-11-05 22-44-39 29-thumb FSX 2016-11-05 22-45-59 59-thumb FSX 2016-11-05 22-47-34 31-thumb FSX 2016-11-05 22-47-53 42-thumb FSX 2016-11-05 22-50-58 06-thumb FSX 2016-11-05 22-52-36 12-thumb FSX 2016-11-05 22-53-55 76-thumb FSX 2016-11-05 22-55-26 91-thumb FSX 2016-11-05 22-56-49 37-thumb FSX 2016-11-05 22-57-59 91-thumb FSX 2016-11-05 22-59-59 49-thumb FSX 2016-11-05 23-02-13 48-thumb FSX 2016-11-05 23-04-14 57-thumb FSX 2016-11-05 23-05-47 30-thumb FSX 2016-11-05 23-07-40 45-thumb FSX 2016-11-05 23-09-35 00-thumb FSX 2016-11-05 23-12-23 08-thumb FSX 2016-11-05 23-13-36 80-thumb FSX 2016-11-05 23-14-28 41-

Shkarko

Shpalljet / Pub