Gjuhë

   Dassault Mirage F.1CG Hellenic Air Force FSX   

HOT
autor Delizisis Panagiotis, Delizisis Thanasis i jashtëm www.fsgreece.com
Size 21.1 MB
Downloads 19 654
Krijuar 03-02-2009 21: 47: 50
Ndryshuar 09-08-2012 19: 57: 38
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulli& NbspPort-Over FS2004 (jo DXT12) + 3D Virtual Cockpit


Në këtë paketë, ju mund të fluturojnë në komandën e famshme Mirage F.1CG FSX të.
4 repaints: Egje Blue dhe Fryma Egje dy edicionet më të ditëlindjes 334th Talos dhe 342th Sparti skuadrone. Për këtë shtesës, autorët përdorur Mirage mrekullueshme nga Kirk Olsson.

Features: panel 2D, Virtual Cockpit, tingujt, efekt zërit bum, dhe shumë të goodies. Përveç kësaj, dinamika e fluturimit ka qenë reworked.

me cilësi të lartë grafike.

Shkarko