Gjuhë

Dassault Rafale FSX

HOT
Size 10.46 MB
Downloads 77 829
Krijuar 10-02-2009 21: 48: 21
Ndryshuar 19-06-2012 02: 48: 49
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Pioffet Cyril
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Një Rafale bukur është propozuar këtu për FSX me textures 7, duke përfshirë atë të Forcave Ajrore Franceze. Përfshin kabinë virtuale, tingujt, animacione dhe modelin shumta të jashtme të kualitetit të lartë.
Dassault Rafale FSX Shkarko
Gjuhë