Gjuhë

A-7E / H Corsair Hellenic Air Force FSX

HOT
Size 32 MB
Downloads 11 753
Krijuar 18-02-2009 00: 20: 39
Ndryshuar 15-10-2012 22: 37: 21
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Panagiotis Delizisis, Thanasis Delizisis i jashtëm www.fsgreece.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Merrni kontrollin e pirat II dhe A-7H A-7E në këtë Forcave Ajrore Greke (Greqi) livre për FSX! Aeroplani ushtarak është i mirë, ajo ka një kabinë 3D dhe një panel 2D funksionale, model dhe textures janë të cilësisë, madje edhe për tingujt.
A-7E / H Corsair Hellenic Air Force FSX Shkarko
Gjuhë