Gjuhë
Shpalljet / Pub

Saab J-21 Suedisht Fighter FSX SP2

Author Tim Piglet Conrad
Size 11.4 MB
Downloads 5 851
Krijuar 01-12-2009 01: 12: 32
Ndryshuar 19-06-2012 02: 53: 40
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX SP2 & FSX-avulli

Saab 21 ishte një suedez avion luftarak / sulmi nga Saab që së pari e mori në ajër në 1943. Ajo është përshkruar si një platformë shumë të efektshme të armëve. Ajo ishte projektuar si një konfiguracion binjak boom shtytës, ku helikë është montuar në pjesën e pasme të avionit, duke i shtyre avionin përpara. Burimi: Wikipedia

Ky version vjen me skemat 4 bojë, QV, vlerëson metrikë dhe të gjitha gjëra të zakonshme.
Me cilësi të mirë, punë shumë e bukur.

Shkarko

Shpalljet / Pub