Gjuhë

& NbspAero Vodochody L159A FSX

HOT
autor Vit Storch i jashtëm http://speed99.webhosting.klfree.net/class/witex/en.html
Size 35.38 MB
Downloads 11 896
Krijuar 31-01-2010 14: 20: 35
Ndryshuar 19-06-2012 02: 44: 18
Liçensë freeware i jashtëm
   FSX Acceleration ose SP2 & FSX-avulli& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale


Për versionin FS2004 Kliko këtu

Aero L 159 ALCA (Advanced Drita Combat Aircraft) është një çek-ndërtuar avionë luftarake multi-rolin. Ajo është në shërbim me Forcën Ajrore Çeke.

Features modelin Gmax me 3LODs; animated gear, rrota, struts, flaps, sipërfaqet e kontrollit, kulm, trim; kabinë animuar dhe klikueshme virtual; 22 bërë me porosi vlerëson; textures lightmap; ulje, nav, formimit, Beacon, taksive dhe kabinë dritat; Dinamika doganore dhe shumë më tepër.

Shkarko

Gjuhë