Gjuhë

& NbspHawker Hunter Trajnerët FSX

autor Dave Garwood i jashtëm http://daveg.cbfsim.org
Size 26.74 MB
Downloads 7 181
Krijuar 30-03-2012 18: 30: 06
Ndryshuar 19-06-2012 02: 40: 28
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX SP2 & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Hawker Hunter T7 & T8 modele të plotë të lindjes FSX SP2 me zhurmë dhe hartës specular.

karakteristika :modele të ndryshme 7
me një total prej textues 14
Vlerëson modeluar tërësisht në 3D dhe të zbutur.
Virtual Cockpit
kabinë 2D (piloti vend ose bashkë-pilot)
tingujt Custom
animacione të ndryshme
Listë e plotë

Hawker Hunter ishte një luftëtar britanik jet i aftë të fluturimit supersonik në pikiatë cekët. Ai e bëri fluturimin e tij të parë në 1951 dhe është ndërtuar në total për gati kopje 2,000, e përdorur nga mbi njëzet vende deri në fund të 1990s. Much appreciated nga shoferët, Hunter ka treguar performancë të mirë për momentin të dy të shpejtë, shumë të manovrueshme dhe të fuqishme. Në 2011, vetëm forcat ajrore në Liban është ende duke përdorur këtë avion në shërbim operativ, por pajisjet e tjera janë realizuar nga kompanitë private.

Shkarko

Gjuhë