Gjuhë
Shpalljet / Pub

MiG-21MF FSX & P3D

HOT
Size 24.43 MB
Downloads 16 419
Krijuar 02-07-2012 16: 46: 06
Ndryshuar 29-08-2013 01: 57: 07
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)

Kjo shtesë është për ata që e duan hardcore simulim, do të thotë me këtë se ju nuk mund të filloni motorët pa parë lexuar dhe kuptuar manualin. Eshtë e panevojshme të shkarkuar qoftë se ju nuk janë të gatshëm për të investuar për të kuptuar se si funksionon. Procedurat dhe karakteristika virtuale kabinë janë identike me ato të një të vërtetë MIG-21 MF. Kjo paketë përfshin tinguj 100% të vërtetë, më shumë repaints dhe një QV bukur. Modeli i jashtëm gjithashtu bërë jashtëzakonisht mirë. Për FSX-SP2 ose përshpejtimin.

Për të marrë-off është e këshillueshme që të ketë një nivel të panik dhe trim maksimale.

Manual Anglisht:
Manuali i përfshirë në këtë paketë është në Çeki, megjithatë, Rikoooo ka gjetur një përkthyer nga Lukasz Kacprzykowski. Shkarko atë poshtë

http://download.rikoooo.com/dl/public/FSX/avions/MiG-21MF_FSX_&_P3D/MiG-21MF-Manuals.zip

MiG-21MF FSX EXT MiG-21MF FSX VC1 MiG-21MF FSX VC2


Mikojani-Gurevich MiG-21 është një avion luftarak sovjetik i njohur edhe nga Fishbed kodit të NATO-s. Kjo është jet produkt i të gjitha kohërave, me mbi kopje 11,000.

Shumë të fuqishme dhe më të shkathët, MiG-21 megjithatë nuk është shumë e gjatë në luftime dhe ndihmat elektronike të lundrimit, duke e bërë atë një "aeroplan pilot", rezultatet varen shumë nga aftësitë luftarake të këtyre të fundit. Pavarësisht nga dobësitë e saj, ajo është shumë popullor: kostoja e saj relativisht i ulët ka mundësuar shumë forcat ajrore të ketë luftëtar e tyre të parë supersonik.

Video Prezantimi nga anëtari Fox 4 e Rikoooo


Filloni up procedurë


Procedurat themelore fluturues


Video amatore të fillojnë deri motorët dhe Air Show (e vërtetë)


Video: 10 minuta Happyness (e vërtetë)

Shkarko

Shpalljet / Pub