Gjuhë

& NbspAermacchi MB-339 PAN FSX & P3D

UPDATED
autor Massimo Taccoli, paketë nga Voyager
Size 62.9 MB
Downloads 8 593
Krijuar 03-08-2012 06: 12: 54
Ndryshuar 05-06-2017 10: 59: 16
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
   Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuar& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale
changelog 21 / 05 / 2017 : Përditësuar me shumë përmirësime, ripunime të reja, modele të reja, vlerësime të lajmeve dhe efektet. Versioni i instaluesit 10.1

Për versionin FS2004 klikoni këtu

Ky model është një Rework i plotë i origjinal MB-339A PAN (Pattuglia Acrobatica Nazionale) publikuar disa vite më parë me një model të përmirësuar vizuale dhe kabinë virtuale. Ky version i ri i modelit përmban textures për një shembull standard të "Frecce Tricolori", të akrobatike skuadrës ushtarake italiane.
Ju lutemi lexoni udhëzimet. Shënim : Asnjë panel 2D, vetëm Virtual Cockpit

Vini re se për përdorim të parë FSX do t'ju kërkojë të pranoni vlerësimet disa herë para se t'ju japë akses në shtesë, kjo është normale, ka shumë matësa.

Aermacchi MB-339 është një dy-vendësh italiane trajnimit ushtarak, i projektuar në 1970s për të zëvendësuar MB-326. I shëndetshëm dhe i veçantë, ajo ka pasur sukses të përzier kundër konkurrencës së avionit më moderne të tilla si BAE Hawk. Rreth 200 kopje janë ndërtuar, dhe janë përdorur nga nëntë vende të ndryshme.

Shkarko

Gjuhë