Gjuhë

& NbspSepecat Jaguar FSX & P3D

HOT
autor Alphasim / Virtavia i jashtëm http://www.virtavia.com
Size 23.7 MB
Downloads 12 730
Krijuar 05-09-2013 03: 23: 54
Ndryshuar 30-05-2015 19: 17: 58
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)& NbspPort-Over FS2004 (jo DXT12) + 3D Virtual Cockpit


Ky Jaguar bukur fillimisht bëhet për FS2004 dhe konvertuar pastaj për të punuar nën FSX & P3D ishte payware, por u bë i lirë (freeware) për të gjithë të gëzojnë. Complete add-on me mat me porosi, QV, paneli 2d, Dashuri, ref & listë e plotë, animacione, efekte speciale.

SEPECAT Jaguar është një avion ushtarak dizajn franko-britanike me një të vetme-vendësh është projektuar për të sulmuar tokë dhe versioni i dy-vendësh për trajnim të avancuar. Porositur në 1973, ajo është ndërtuar pak më shumë kopje 600 përdorura nga gjashtë vende, duke përfshirë Indi, e cila është ndërtuar në bazë të licencës.

Shkarko