Gjuhë

& NbspDassault Mirage F1 Mega Pack FSX & P3D Version II

HOT
autor Model: Kirk Olsson, paketë Mega: Alex Guerreiro, VC update: Danny Garnier
Size 153 MB
Downloads 31 798
Krijuar 04-02-2014 01: 00: 00
Ndryshuar 22-01-2016 14: 02: 29
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
   Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuar& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale
changelog 22 / 01 / 2016 : Ky është një version i përmirësuar i Mirage F1 MegaPack. Mirage F1 nga Kirk Olsson, VC Cockpit përditësuar nga Danny Garnier. New efekt Refleksione xhami, më shumë textures dhe variacione dhe thumbnails e reja.

Auto-installer përditësuar për të version 10

Dassault Mirage F1 MegaPack. Kjo është një paketë të plotë duke përdorur mrekullueshme Mirage F1 nga Kirk Olsson me QV të përditësuar nga Danny Garnier. Përfshin modele të shumta dhe liveries. Liveries përfshijnë airforces evropiane, SAAF, Desert, Spanjë, Irak, jordanezë, iranianë, Qatar, Morocco, në variacione të shumta. Speciale përmirësuar kabinë xhami nga Rikoooo për FSX & Prepar3D.
Dassault Mirage F1 është një avion ushtarak projektuar dhe ndërtuar nga Dassault në Francë. Ajo ndryshon nga familje tjetër avion Mirage duke përdorur një krah përfshiu në vend të një krah delta.

Cockpit Guide

Shkarko

Gjuhë