Gjuhë
Shpalljet / Pub

Iris Mig-29 Mega Pack FSX & P3D

HOT
Size 54.5 MB
Downloads 26 913
Krijuar 02-02-2014 23: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 19: 21: 54
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)

Iris Mig 29 paketë Mega me shumë modele, textures dhe efektet. Lista e repaints: Rusia, Malajzia, Republika Çeke, Iran, Irak, Indi, Kuba, Gjermania Lindore, Luftwaffe, sovjetike, Rumani, Hungari, Shqipëri, Algjeri. Paketa përfshin gjithashtu një QV cilësi të lartë me textures korrigjuara për FSX / P3D.

Shtypni kontakt "L" për të aktivizuar efektet e afterburners dhe trashje në skajet. Paketë e gatshme për P3Dv1 dhe 2.

rilyej

rilyej
 

Shkarko

Shpalljet / Pub