Gjuhë

Dhe nbspIris Tornado F-3 FSX & P3D

HOT
autor IRIS Flight Simulation Software i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Size 40 MB
Downloads 15 817
Krijuar 17-06-2014 03: 46: 29
Ndryshuar 30-05-2015 19: 22: 57
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuar& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale


Korrigjuar version të Tornado F.3 nga IRIS Simulimi, tingujve të reja, korrigjimin e QV dhe shumë përmirësime të tjera (shih README). Shtimi efektet Afterburner, përshtatja për Prepar3D v2 +. Përdor butonat për flaps për të vendosur / tërhequr krahët gjeometrike të ndryshueshme. Pajisur me një numër të repaints dhe të pajisur mirë Versione të armatosura (bomba, raketa, etj)

Avioni Panavia Tornado ADV është një britanik rreze të gjatë me dy motor interceptor, Panavia Tornado dhe versionin. Para mars 2011, Tornado ADV shërbeu Air Force Royal i cili ishte përdoruesi kryesor i këtij lloji të luftëtarit.

thumb Capture4

Shkarko

Gjuhë