Gjuhë

Schleicher K 2b Rhön-Schwalbe FSX

Size 2.26 MB
Downloads 1 956
Krijuar 09-09-2010 23: 56: 19
Ndryshuar 12-07-2012 18: 28: 21
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Wolfgang Piper i jashtëm http://www.fsglider.de
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu
Një avion pa motor me dy ulëse për trajnim dhe performancën në 60-së. Fluturimi i parë ishte në 1955. Ndërtuar: 75 njësi nga Schleicher
Schleicher K 2b Rhön-Schwalbe FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë