Gjuhë

Scheibe SF 25 C FSX

Size 19.01 MB
Downloads 7 380
Krijuar 10-09-2010 00: 33: 18
Ndryshuar 12-07-2012 18: 26: 03
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Wolfgang Piper i jashtëm http://www.fsglider.de
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Sportive një rezolucion të lartë të plotë që vepron kabinë virtuale, ndoshta i pari simulim ndonjëherë mbyten
në PF, si dhe disa instrumente në dukje të njohur me mënyrat në vend të pazakontë të operacionit, plus
çelsin dëgjueshme, buttons - dhe dritaret anësore. Lista e kontrollit të plotë në anglisht dhe gjermanisht, pothuajse identike
në aeroplan e vërtetë së. characteristcs fluturimit dhe funksionimin aeroplanë tuned ngushtë me zog të vërtetë.
Përdorshëm si imitues procedurës brenda kufijve të Flight Simulator.

Përfshirë pesë modele dhe pesë repaints: D-KOBN, D-Koga, D-KOII, D-Kurt, PH-1271
Scheibe SF 25 C FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë