Gjuhë
Shpalljet / Pub

Scheibe SF 25 C FSX

Size 19.01 MB
Downloads 6 748
Krijuar 10-09-2010 00: 33: 18
Ndryshuar 12-07-2012 18: 26: 03
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli

Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Sportive një rezolucion të lartë të plotë që vepron kabinë virtuale, ndoshta i pari simulim ndonjëherë mbyten
në PF, si dhe disa instrumente në dukje të njohur me mënyrat në vend të pazakontë të operacionit, plus
çelsin dëgjueshme, buttons - dhe dritaret anësore. Lista e kontrollit të plotë në anglisht dhe gjermanisht, pothuajse identike
në aeroplan e vërtetë së. characteristcs fluturimit dhe funksionimin aeroplanë tuned ngushtë me zog të vërtetë.
Përdorshëm si imitues procedurës brenda kufijve të Flight Simulator.

Përfshirë pesë modele dhe pesë repaints: D-KOBN, D-Koga, D-KOII, D-Kurt, PH-1271

Shkarko

Shpalljet / Pub

Related Shkarkime