Gjuhë
Shpalljet / Pub

SZD Bocian Glider v6 FSX


Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu
Një avion pa motor me dy ulëse për trajnim dhe të performancës. Midis 1952 dhe 1960.

Size 3.94 MB
Downloads 2 456
Krijuar 10-09-2010 05: 51: 33
Ndryshuar 12-07-2012 04: 02: 50
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli
Shkarko

Shpalljet / Pub

Related Shkarkime