Gjuhë

& NbspSZD Bocian Glider v6 FSX

autor Wolfgang Piper i jashtëm http://www.fsglider.de
Size 3.94 MB
Downloads 2 694
Krijuar 10-09-2010 05: 51: 33
Ndryshuar 12-07-2012 04: 02: 50
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam Edition& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale


Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu
Një avion pa motor me dy ulëse për trajnim dhe të performancës. Midis 1952 dhe 1960.

Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë